Új honlap – új külső és új belső

Értesítjük minden kedves régi és új látogatónkat, hogy ezentúl ezzel a megújult külsővel találkozhatnak a www.gajaegyesulet.hu webcímen.
Az új látványhoz természetesen rendszeres frissítések is társulnak, így ezentúl az oldalt lehet egyfajta információs portálként is használni.

Egy kis segítség és útmutatás a megújult honlap használatához

Felső sáv:

• Kezdőlap – Ugrás a honlap indító oldalára.
  • Címkefelhő – Választás a 3D-gömb alakra rendezett címkék közül.
  • Egyesületünkről – A Gaja Egyesület tevékenységéről.
  • Kiadványaink – Itt az eddigi kiadott újságjaink vagy szóróanyagaink találhatók.
  • Sóstó – Székesfehérvár egyetlen természetvédelmi területe.
  • Dokumentumok – Egyesületünkkel kapcsolatos letölthető fájlok.
  • Kapcsolat – Elérhetőségeink gyűjtőoldala.
  • Fórum – Útjára indult a Gaja Egyesület fóruma, ahol minden eddigi projektünkhöz külön alfórum tartozik, így bármilyen kérdésükkel megkereshetik az arra megfelelő szakembert.

Bal oldali sáv:

• Itt találhatják a Kategórákat, melyekben csoportosítjuk az eddigi és jövőbeli bejegyzéseket.
  • A Friss bejegyzések menüpont a legutóbbi 5 bejegyzést tartalmazza, melyeket a főoldalon is láthat.
  • Az Archívumunk havi lebontású, a hónapok mögötti szám az adott időszakban bejegyzett cikkek számát mutatja.
  • A Címkék menüpontban sok-sok szó, kifejezés vagy esemény található, melyek a jelenlegi összes bejegyzés tartalmára utalnak.

Jobb oldali sáv:

• A Keresés menüpontban – értelem szerűen – az általunk érdekelt szavakra kereshetünk.
  • Lehetőség van ezentúl az oldalon regisztrálni, melynek folytán a jövőben hírlevél módján értesítjük Önt közelgő rendezvényeinkről – Felhasználóknak menüpont.
  • A Projektek pontban a jelenlegi és korábbi projektjeink saját weboldalainak linkjei találhatóak.
  • A Partnerek menüpontban az Gaja Egyesülettel együttműködő civil szervezetek szerepelnek.
  • A Legfrissebb képekben 9 képet láthatunk, melyek a legutóbb feltöltött galériából valók ízelítőként.

Reméljük sikerült átláthatóbbá varázsolni az oldalt és ezentúl is megtisztel figyelmével.

Üdvözlettel,
Gaja Környezetvédő Egyesület