FMH: Óvodákat, iskolákat díjaztak

Megjelenés dátuma: 2007. november 16.
Szerző: (af)

2007. 11. 15-én került sor a polgármesteri hivatal házasságkötő termében a 2007. évi Mobilitási hetet értékelő rendezvényre és díjkiosztó ünnepségre.

Az ünnepség elején a résztvevők egy perces néma felállással tisztelegtek a közelmúltban elhunyt Barkóczi József alezredes emléke előtt.

Majd Kadics József; a környezetvédelmi bizottság elnöke köszöntötte a megjelenteket. Utána Nagy Zsolt, a közlekedési iroda vezetője és Oláh András, a közlekedési iroda ügyintézője beszélt, végül Varga Gábor, a Gaja Környezetvédő Egyesület elnöke adta át az okleveleket. A részvételért díjazták a Püspökkertvárosi Óvodát, a Bugát Pál Szakképző Iskolát és a Hétvezér, a Táncsics és a Vörösmarty általános iskolákat. A verseny harmadik helyén négy általános iskola végzett, az István király, a Rákóczi, a Széna téri és a Vízivárosi. Második lett a Kossuth Lajos Általános Iskola, az első díjat pedig a Munkácsy Mihály Általános Iskola nyerte.

2007. november 16. · komi · Nincs hozzászólás
Címke: , ,  · Kategória: Cikkek archívum