Államtitkári köszönet, miniszteri kitüntetés a Gaja titkárának

A 2018. június elsejei, a Pesti Vigadóban rendezett pedagógus napi ünnepségen az emberi erőforrások minisztere, dr. Kásler Miklós és Maruzsa Zoltán, köznevelésért felelős helyettes államtitkár kitüntetéseket adományozott.

Az eseményen egyetlen fehérvári kitüntetettként Vajgerné Bőhm Erika, a Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola igazgatóhelyettese, a Gaja Környezetvédő Egyesület titkára a gyerekek harmonikus személyiségformálásában végzett kiemelkedő munkájáért adományozható Németh László-díjat kapott.

Előzőleg az Emberi Erőforrások Minisztériuma Oktatásért Felelős Államtitkárától kapott egyesületünk köszönetet a Közép-dunántúli Régióban végzett Ökoiskola és Zöld Óvoda Hálózat kiépítése a köznevelésben, környezettudatosságra nevelés és a fenntarthatóság pedagógiája terén végzett munkájáért.

2018. június 6. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Cikkek archívum