Fehervar.hu: Zöld-suli konferenciát tartott a Gaja Környezetvédő Egyesület

Megjelenés dátuma: 2009. 12. 01.
Szerző: –

A Zöld-suli konferenciák idei rendezvényét tartották ma a Tükörben a világ kiállítás helyszínén, az Alba Regia Centrumban, ahol a Nemzetközi Fogyasztásszüneti Nap alkalmából várták a diákokat előadással és interaktív programokkal. A Gaja Környezetvédő Egyesület több mint öt éve rendezi meg a programsorozatot, amelyen iskolások és pedagógusok mellett számos civil szervezet is részt vesz.

2009. december 1. · komi · Nincs hozzászólás
Címke: , , ,  · Kategória: Sajtó

Fehervar.hu: Környezettudatos gondolkodásra nevel a Tükörben a világ kiállítás

Megjelenés dátuma: 2009. 11. 17.
Szerző: –

Budapest után elsőként Székesfehérváron nyílt meg a Tükörben a világ kiállítás. Az Alba Regia Centrumban megnyílt interaktív tárlat egyedülálló módon hívja fel a figyelmet a környezettudatos gondolkodás fontosságára. Az ÖKO-Pack Nonprofit Kft. szervezésében létrejött kiállítás a Zöld Fiatalok és a Cellux Csoport kreatív ötletei alapján valósult meg, az érdeklődők december 18-ig tekinthetik meg a tárlatot 8.00 és 20.00 óra között.

2009. november 17. · komi · Nincs hozzászólás
Címke: , , , , ,  · Kategória: Sajtó