Reflex kiállítás Székesfehérváron

A székesfehérvári Szabad Művelődés Házában június 16-ig látható a Reflex Környezetvédő Egyesület 6. Pápateszéri Természetfotós Táborának kiállítása. A Reflex első fehérvári kiállításának pénteki (május 24.) megnyitójára Szabó Béla fotóművészt, a tábor szakmai vezetőjét, valamint Varga Gábort, a GAJA Környezetvédő Egyesület elnökét kérték fel.

„Örömmel állapítottuk meg, hogy fehérvári barátaink szívesen látják városukban a Reflex kiállítását. A tábor székesfehérvári résztvevői – Friedreich Lilla és Májer Flóra – szüleiket és barátaik is elhívták a megnyitóra, de a fehérvári érdeklődők mellett Budapestről és Budaőrsről is eljött szüleivel természetfotós táborunk két visszatérő törzstagja, Petrányi Bálint és Tátrai Attila. A kiállításnak helyet adó művelődési ház igazgatónője, Kiss Dorottya házigazdaként azzal zárta a jó hangulatú és részleteiben is színvonalas megnyitót, hogy 2014-re meghívta a székesfehérvári Szabad Művelődés Házába a Reflex idei, 7. Pápateszéri Természetfotós Táborának kiállítását.”

Nagy Péter

Reflex Környezetvédő Egyesület