Critical Mass

A Föld napja alkalmából szervezett kerékpáros felvonulást a Critical Mass. Csatlakozott a programhoz a Munkácsy Mihály Általános Iskola és a Gaja Egyesület közös felhívással. A legtöbb résztvevőt megmozgató általános iskola 120 ezer forint értékben kerékpártárolót létesíthet.

Előzetesen csak két iskola jelentkezett a versenyre, a Hétvezér és a Munkácsy. Örömünkre szolgált, hogy mások is részt vettek a megmozduláson.
Eredmények:
1 fő: Vasvári, Vízivárosi, Vörösmarty; 2 fő: Arany, Rákóczi, Teleki, 3 fő: Tóvárosi, 4 fő: Árpád, Kodály, 5 fő: István Király, Széna, 7 fő: Bugát, 10 fő: Kossuth, 19 fő Németh László, 20 fő: Hétvezér, 107 fő Munkácsy. A regisztrációt a Bugát középiskola diákjai segítették.

2008. április 30. · komi · Nincs hozzászólás
Címke:  · Kategória: Program archívum