Autómentes nap 2015

Kedd délután a Gaja Egyesület a Critical Mass kerékpáros rendezvényen vett részt. Ezen a napon, akik végeztek ökolábnyom számítást illetve a közlekedési kérdőívet is kitöltöttek kerékpárra felszerelhető lámpacsomagot kaptak. A kérdőív kitöltése közben fény derült arra is, hogy a lakosság nincs megelégedve a kerékpáros közlekedéssel Székesfehérváron. A Gaja Egyesület és a Critical Mass szervezők célja egyaránt, hogy javítsa a város közlekedését, mind kerékpáros, mind tömegközlekedési szemszögből. A kérdőívek nem haszontalanul lettek kitöltve, hiszen az adatokat feldolgoztuk és továbbküldjük az önkormányzatnak. 16 :30-tól akik biciklivel érkeztek a Critical Mass kerékpáros felvonulásán vehettek részt. Amint a képeken is látszik mozgalmasan telt a kedd délutánunk.

2015. szeptember 25. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Program archívum