Évkerék

Ismét megrendezésre került 2016.06.12.-én ÉVKERÉK – 2016  Hagyományőrző vetélkedő-sorozat a Gárdonyi Géza Művelődési Házban. Az eseményen részt vettek: Kodolányi János Középiskola és Kollégium, Talentum Református Általános Iskola (6-7. évfolyamos tanulók); Kodolányi János Középiskola és Kollégium, SZFSZC Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája (9-10. évfolyamos tanulók).

A Gaja Környezetvédő Egyesület ÖKO- délután címmel  játékos foglalkozás keretében mutatta be a tápláléklánc fontosságát és a szereplőinek jelentőségét  a gyerekeknek. Ezt követően az elnökünk Varga Gábor a fenntarthatóságról tartott előadást a résztvevő diákoknak és pedagógusoknak. A napi programot Sóstó természeti értékeinek bemutatása, hagyományőrző harcászati bemutató és Őseink Emléke című előadás színesítette.

2016. június 13. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Program archívum