Böndörödő Fesztivál 2017.09.23.

  1. szeptember 23-án a X. Böndörödő fesztiválon is jártunk, amely Maroshegyen, a Gárdonyi Géza Művelődési Ház és Könyvtárnál került megrendezésre. Kiváló volt a hangulat, melyet a fellépők is biztosítottak. Sokan hoztak vízmintákat bevizsgáltatni kútjaikból, melyek pH, nitrit, nitrát tartalmának meghatározását még kellemesebbé tették az illatok, melyeket a hűvös szellő hozott a közelben zajló főzőverseny irányából. A vízminták döntő többsége Emmarózáról származott, és a vizsgálatok után kiderült, hogy kerti locsolásra alkalmasak.
    Jöttek a gyerekek is játszani a napelemes játékokkal, közben megtudták, miért jó begyűjteni a napsugarak energiáját. Mindeközben a szülők ökolábnyom tesztet töltöttek ki, mely által megismerték, mennyi területet igényel a mindennapi életük.
    Az érdeklődők a szórólapokat is vitték, melyben hasznos információkra lelhettek.

2017. szeptember 23. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Program archívum