Környezeti nevelés, tevékenység

Környezeti nevelés, tevékenység” című interaktív óvodai-iskolai ökológiai nevelési és szemléletformáló foglalkozásokat tartott a Gaja Környezetvédő Egyesület az Aranybulla Könyvtár, Alapítvány partnereként 2018. október 15-19 között.

A könyvtár EFOP-3.3.2-16-2016-00155 pályázata, „Irány Betűfalóniába!” keretében interaktív foglalkozásokon vesznek részt a diákok. A pályázatban résztvevő intézmények: a Szivárvány Óvoda, a Zentai Úti Általános Iskola, a Szent Imre Általános Iskola és Óvoda, a Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, a Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Bársony István Tagiskolája, Sárkeresztes valamint a Sárszentmihályi Zichy Jenő Általános Iskola.

https://www.fehervartv.hu/video/index/25305

https://www.feol.hu/kozelet/helyi-kozelet/harom-iskolai-feleven-keresztul-tarto-utazas-betufaloniaba-2616221/

2018. október 19. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Program archívum