Környezetvédelmi nap az ALCOA KERÉKTERMÉKKEL

Az ALCOA önkéntesei, és a Gaja Környezetvédő Egyesület közösen 2010.10.02.-án szemétgyűjtési akciót szervezett Székesfehérváron a Feketehegy egy erdővel borított területén. Az egyesület a szemétszedés mellett kitelepült az környezeti tanácsadó sátorral is, hogy népszerűsítse a megújuló energiák adta lehetőségeket, valamint felhívja a figyelmet a szelektív hulladékgyűjtés fontosságára, és nem utolsó sorban eszmecserét folytasson a környezettudatos magatartásról.

Miután megérkeztek a kerékpárosok, rövid eligazítás után  megindult a szemétgyűjtés. Több köbméternyi hulladék begyűlt. Ezután jólesett a meleg gulyás amiről a szervezők gondoskodtak. A legkisebbek is képviseltették magukat, és amíg a szülők a szemeteszsákokat cipelték, addig ők különböző kifestőkkel és játékokkal foglalták le magukat szakértő segítők közreműködésével.

2010. november 3. · gaja · Nincs hozzászólás
Címke:  · Kategória: Alcoa Foundation