V. ÖKOLIMPIA

Ez évben immáron ötödször is megrendezésre került az Arconic-Köfém Kft. Európai Keréktermék üzletág által szervezett Ökolimpia. Ezen a napon tíz általános iskolai csoport mérte össze környezetvédelmi és sport felkészültségét tíz különböző állomáshelyen. Az esemény október 7.-én pénteken a sóstói Zöld Tanyánál zajlott.  Különböző pontokon változatos feladatokat kaptak a diákok, melyeket nagy lelkesedéssel teljesítettek. A Gaja Környezetvédő Egyesület aktív részese volt a szervezésnek és a megvalósításnak. A csapatoknak először egy totót kellett helyesen kitölteniük. Ezt követően lehetőség nyílt fotók alapján állatok felismerésére, a szelektív hulladékgyűjtés gyakorlására játékos formában és két puzzle játékkal varázsolhattak gyönyörű tájat maguk elé a versenyzők.

2016. október 11. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Arconic Foundation