Már több mint 100 Nulla Hulladék jó gyakorlat a neten!

Ötleteket keres ahhoz, hogy milyen programok szervezésével tudná bevinni a „zöld” gondolatot az iskolába, a helyi közösségbe, a munkahelyére, az otthonába?
A nullahulladek.hu éppen azért jött létre, hogy ehhez segítséget nyújtson. Filmek, cikkek, linkek, dokumentumok – mind egy helyen. A tartalom folyamatosan bővül. Segítsen Ön is!

2011. május 20. · komi · Nincs hozzászólás
Címke: ,  · Kategória: Hírek

Teljes élet – nulla hulladék bemutató a Királyi Napokon Székesfehérváron.

2009. augusztus 15-én került megrendezésre a Gaja Egyesület szervezésében 10 és 18 óra között a Teljes élet – nulla hulladék projektnap. Ennek keretében a Hősök terén a Fekvő katona emlékműnél ismerhették meg a járókelők azokat a lehetőségeket, melyek segítségével elérhetik, hogy környezetük minél szebb és tisztább legyen.

2009. szeptember 3. · komi · Nincs hozzászólás
Címke: ,  · Kategória: Hírek

Nullahulladék a Királyi Napokon Székesfehérváron

Augusztus 15-én székesfehérvári Királyi Napokon a Gaja Egyesület szervezésében rendezik meg a Nulla Hulladék kiállítást, mely a hulladékmegelőzés csínját-bínját mutatja be az érdeklődőknek, felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt.

2009. augusztus 14. · komi · Nincs hozzászólás
Címke:  · Kategória: Hírek