Nullahulladék a Királyi Napokon Székesfehérváron

Augusztus 15-én székesfehérvári Királyi Napokon a Gaja Egyesület szervezésében rendezik meg a Nulla Hulladék kiállítást, mely a hulladékmegelőzés csínját-bínját mutatja be az érdeklődőknek, felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt.

Vajon tudják-e, hogy mi kerülhet a komposztálóba és mi nem? Tudnak-e környezettudatos módon vásárolni? A kiállításon meggyőződhetnek arról, hogy a 10 lépéses hulladékcsökkentési programhoz egyáltalán nem kell fejre állítaniuk eddigi életüket. A háztartás zöldítését megcélzó programunkat ugyanis egyszerűen megvalósítható, ám a környezet védelme szempontjából nagyon is jelentős, ráadásul pénztárcabarát apróságokból állítottuk össze.

A Nulla Hulladék Program weboldala: www.nullahulladek.hu

2009. augusztus 14. · komi · Nincs hozzászólás
Címke:  · Kategória: Program archívum