2018.02.27. Új Közösségi Kert

2018.02.27-én az Arany János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézményben voltunk workshopon. A Gaja Egyesület szervezésében hátrányos helyzetű diákok részére kialakítandó közösségi kertet terveztek meg a gyerekek a Közép-Dunántúli Regionális Innovációs Ügynökség vezetésével. A fiatalok élvezték a foglalkozást, amelyet tanáraik is segítettek. Ennek során kreatív módon a gyerekek megtervezték a leendő kert megjelenését, mit szeretnének benne termeszteni, milyen virágot és zöldséget ültetnének, illetve milyen egyéb tevékenységet szeretnének megvalósítani. Közben a Hatpöttyös Étterem által készített pogácsákat és süteményeket fogyasztották. Nagyon jó ötleteket vetettek fel a gyerekek, amelyeket meg is rajzoltak és makettként el is készítettek.

2018. február 28. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Palotavárosi Közösségi Kert (PaKK)