2018. február 19. Gaja Egyesület előadása a Váciban

2018. február 19-én a Váci Mihály Szakközépiskolában előadásokat tartottunk a megújuló energiaforrásokról és a víz- és energiatakarékosság fontosságáról. A rendezvény a “Zöld város kialakítása”’’ megnevezésű pályázati felhívásban a “Túrózsáki út mellett szabadidőpark és sétány kialakítása” projekt kiegészítő “soft” elemeként valósult meg. Fő témája: “Környezetvédelem, környezettudatosság erősítése, szemléletformálás“. Szemléltető eszközök segítéségével a vízhiányról, túlnépesedésről, globális problémákról is szó volt. Az előadók körbejárták a lehetséges megoldásokat, egyszerűbb technológiai megoldásokat is bemutattak. Az előadáson Deák Lajosné önkormányzati képviselő is részt vett.

2018. február 20. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Program archívum