Tegyünk rendet a környezetünkben!

A Fejér Megyei Hírlap 2009. május 9-ére környezetvédelmi napot hirdetett a Sóstói Természetvédelmi területen. E mozgalom az illegális hulladéklerakók elleni küzdelmet tűzte zászlajára. Ebben a rohanó világban van-e olyan közösség, mely törődik közvetlen és távoli környezete sorsával? Ha nagy létszámban nem is, azért még akadnak olyan lakóközösségek, akik ezt önként felvállalják.

A Természetvédelmi területről több mint két nagy konténer szemetet sikerült összegyűjteni és legálisan elhelyezni. A Fejér Megyei Hírlap szerkesztősége nem csak a média eszközeivel, hanem a kétkezi munkával is élen járt az illegális hulladéklerakók felszámolásában. Bízzunk abban, hogy jövőre még többen fognak csatlakozni ehhez a mozgalomhoz!

Tegyünk rendet a környezetünkben! 2009

2009. május 9. · komi · Nincs hozzászólás
Címke: , ,  · Kategória: Program archívum