Ingyenes környezeti tanácsadás

A Gaja Egyesület ásott és fúrt kutak ammónium, nitrit, nitrát, vezetőképesség, pH vizsgálatát is végzi a rendezvény ideje alatt. Hozzon magával vízmintát!

2009. szeptember 5-én, szombaton 10 és 14 óra között, a Nyárvégi Mulatságok alkalmából ingyenes környezeti tanácsadással, ökolábnyom-számítással és környezetbarát termékbemutatóval, valamint megújuló energia tanácsadással és az utólagos ablakszigetelést segítő programmal várja Önt a Gaja Környezetvédő Egyesület Iszkaszentgyörgyön, a Kastély udvarban.

A Gaja Egyesület rendezvénye a Környezeti Tanácsadó Irodák Hálózatának (KÖTHÁLÓ) a lakossági tanácsadás fejlesztése a fenntartható életmódot és az ehhez kapcsolódó viselkedésmintákat ösztönző kampányok hatékonyságának növelése érdekében című, az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával megvalósuló projektjének része.

2009. szeptember 3. · komi · Nincs hozzászólás
Címke: ,  · Kategória: Program archívum