Expedíciózz a háztartásban! ismét Székesfehérváron

Székesfehérvár Alba Pláza mellett

2012. 09. 29. 11:00-17:00

A klímatudatos hajósokkal az ország kilenc nagyvárosában már személyesen is találkozhatnak az érdeklődők, hiszen 2012. szeptember 20-29 között az Expedíciózz a háztartásodban c. kampány újra bejárja az országot rendezvényeivel.

Az Expedíciózz a háztartásban kampány öt fő témakörre épül: az öko-építészetre, a környezetkímélő háztartási vegyi-anyagok használatára, a hulladékcsökkentés módozataira, az energiatakarékosságra és a víztakarékosságra. A helyi környezeti tanácsadók utcai standjainál 9 városban javaslatokkal, információkkal, kiadványokkal vértezik fel a látogatókat, akik a környezettudatosság és a háztartászöldítés útjára szeretnének térni.

Jöjjön el szeptember 29-én
Székesfehérváron az Alba Pláza mellé, ahol A Gaja Környezetvédő Egyesület tanácsadói több szakértő közreműködésével (építész, meteorológus, gyártástámogató mérnök) várják az érdeklődőket 11 és 17 óra között.

14 órakor egy sajtótájékoztató keretében Blaskovich Ákos személyesen is mesél a világkörüli környezetbarát hajóútjukról, arról, hogy ők milyen módon törekedtek saját expedíciójuk környezeti hatásait minimalizálni, hétköznapjaikat zöldíteni.

További információ az akciónapról: Gaja Környezetvédő Egyesület Gárdonyi László, Diószegi Anna környezeti tanácsadók, 8000 Székesfehérvár, Petőfi S. u. 5. Tel/fax: 22/503-428, 22/503-429. gaja@t-online.hu

Információ a kampányról: F. Nagy Zsuzsanna, elnök – Környezeti Tanácsadó Irodák Hálózata www.expediciozzokosan.hu
elnok@kothalo.hu Telefon: 06 46 382 095, Mobil: 06 70 600 2852  www.zoldinfolanc.hu

A projekt a KEOP-6.1.0/B/11-2011-0089 pályázat keretében, az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával valósul meg.

www.expediciozzokosan.hu

2012. szeptember 21. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Program archívum