Kerékpáros reggeli

Bringás reggelivel köszöntötték ma a Gaja Egyesület és a Székesfehérvári Kerékpáros Klub önkéntesei a Székesfehérváron munkába, iskolába indulókat. Három helyszínen a Videoton gyár előtt, az Alba Plaza előtti téren, és a Petőfi térnél vártuk a kerékpározás híveit egy szerény reggelivel. A bringások meglepetten, de őszinte örömmel fogadták a nemvárt ajándékokat. A rövid beszélgetések alkalmával az derült ki, hogy legtöbbjük nap mint nap használja kétkerekű járművét. Akinek nem volt nagyon sietős az útja egy aláírás gyűjtő ívet is szignálhatott melyben a kerékpár út hálózat bővítését kérték a szervezők. A mintegy 350 csomag 5: 30 és 8:00-óra között fogyott el. Úgy éreztük, ez a reggel egyaránt jól kezdődött a bringásoknak és a szervezőknek is.

2015. szeptember 17. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Program archívum