Mobilitási hét nyitó konferencia

Szerda délután 13 :30 -as kezdettel Mobilitási Hét nyitó konferenciára hívta a város iskoláinak pedagógusait és tanulóit a Gaja Egyesület a Hiemer -házba.  A mint egy 100 résztvevő  elsőként Abelovszky Tamás Bejárható Magyarország – Bringaakadémia előadását hallgathatta meg. Ez a program hazánk ismert vagy ismeretlen természeti, épített, kulturális és egyéb értékeinek megismertetésére jött létre. Ehhez a szervezők kerékpáros, gyalogos ,lovas, vizes sportos lehetőségeket kínáltak fel. Az előadó a kerékpáros programok fejlesztését irányítja, melyet Bringa Akadémia néven kívánnak az iskolai képzésbe integrálni. A második előadáson Juhászné Viniczai Ágnes ismertette Székesfehérvár kerékpározásának jelenlegi helyzetét és fejlesztési lehetőségeit. A program résztvevői ajándék csomagot és egy szerény vendéglátást is kaptak a szervezőktől.

2015. szeptember 17. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Program archívum