Előadás a Tóvárosi Általános Iskolában

Október 13-án kedden a Tóvárosi Általános Iskolában tartott előadást a Gaja Egyesület a szelektív hulladékgyűjtésről és a megújuló energiaforrásokról. Az előadás végén a diákok egy kérdőívet is kitöltöttek a témával kapcsolatban, ahol fény derült a gyerekek ezzel kapcsolatos ismeretanyagára. A diákok teljes odafigyeléssel hallgatták az előadást, valamint a végén rengeteg kérdést tettek fel a témával kapcsolatban. Akik jobban érdeklődtek a leadott anyagok iránt azok írásos dokumentumokat és szórólapokat is elvihettek amelyeket mi biztosítottunk. Összességében elmondható, hogy az előadások nagy sikert arattak a diákok körében és remélhetőleg a jövőben is megmarad ez az ismeretanyag a felcseperedő generációban.

2015. október 21. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Program archívum