ÉVKERÉK RENDEZVÉNY

Ismét részese volt a Gaja Egyesület a Gárdonyi Géza Művelődési Ház által szervezett Évkerék rendezvénynek, ahol a természetet kedvelő és védeni kívánó diákok vettek részt. Programjukat színesítette a Sóstó madárvilágát és az ehető őszi terméseit bemutató túra. Ezt követte a Koppányról és Istvánról tartott előadás a lelkes hagyományőrzőktől, akik még korabeli ebéddel is kedveskedtek a gyerekeknek.                                                                                                                              Nyilazásra és egy jurta megtekintésére is lehetőségük nyílt.

A Gaja Egyesület elnöke Varga Gábor „Kincsünk a Föld” címmel tartott előadást. Mondandóját szemléletes bemutatóval támasztotta alá. A nap folyamán szerzett ismeretek elsajátításáról egy játékos totó kitöltésével adtak számot a diákok.

2016. szeptember 28. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Program archívum