Denso Családi Nap 2017.

Idén is kitelepültünk tanácsadó sátrunkkal a Denso Családi Napra 2017. május 27-én. Szép környezetben és jó időben számolták a résztvevők az ökológiai lábnyomuk nagyságát Balatonaligán. A gyerekek nagyon élvezték a szelektív hulladékgyűjtési játékot, mesekönyveket. A kiállított napenergiával működő játékokat, berendezéseket mindenki örömmel és érdeklődéssel fogadta. A helyszínen lehetőség volt ásott és fúrt kutak kémiai vízvizsgálatára, melyet a fiatalok nagy figyelemmel kísértek. A vizsgálat eredményei mellett jó tanácsokat is kaptak az érdeklődők a vizek későbbi felhasználási lehetőségeiről. Az értékek arra figyelmeztettek bennünket, hogy még több figyelmet kell fordítanunk közvetlen környezetünk állapotának megóvására.

2017. június 1. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Program archívum