Gyöngyvirág Óvoda virágosítás

A „Túrózsáki út mellett szabadidőpark és sétány kialakítása” soft elemeként A Gaja Egyesület a Gyöngyvirág óvodával a helyi területi képviselő, Deák Lajosné segítségével virágosítási, fásítási programot szervezett az óvoda menti elhanyagolt virágágyás felújításával. A munkában egyaránt részt vettek a gyerekek, óvodapedagógusok, technikai személyzet, Gaja Egyesület munkatársai, önkéntesei. Elsőként az elburjánzó gyomnövényektők, invazív fajoktól mentesítettük a területet, ügyelve arra, hogy a végzett munkák minden folyamatáról menet közben tájékoztassuk a gyerekeket is. lehetőség volt játékos formában zsenília fonalból virág készítésére is, aimt a gyerekek élvezettel valósítottak meg. A program végeztével egyesületünk kifestő könyveket, kiadványokat, ceruzákat, rajzlapokat ajándékoztak az intézménynek.

2018. április 25. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Program archívum