Zöld suli konferencia

A nemzetközi Ne Vásárolj Semmit! naphoz kapcsolódóan a Gaja Egyesület rendezvényt tartott a Munkácsy Mihály Általános Iskolában. A konferencián kiváló előadásokat hallhattunk végig pedagógusoktól, vendég előadóktól, szakmáikban jeleskedő emberektől, valamint egy nagyszerű kiállítást tekinthettek meg a résztvevők a témához kapcsolódóan. Az előadások témakörei között szerepeltek még a Natura 2000-es programok, a hulladékból készített használati tárgyak, az állatvédelem, és az ökoiskolák bemutatása. A rendezvény célja, hogy elkerüljük a túlzott fogyasztást, társadalmunk egy lényeges problémáját. Az intézményen részt vett: Török Szabolcs a Klebersberg Intézményfenntartó Központi Székesfehérvári Tankerületének igazgatója, Juhász László környezetvédelmi tanácsnok, valamint a város iskoláinak tanár és diák delegációi. Az előadásokat nem lehetett monotonnak nevezni, hiszen a Natura 2000 területektől elkezdve a háztartási hulladékok kreatív újrahasznosításáig sok mindenről szó esett.

2015. december 1. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Zöld Suli Konferencia