Ökolimpia a Sóstón az Alcoa Keréktermékgyártó Kft. szervezésében

Az ALCOA Keréktermék gyáregysége harmadik alkalommal rendezte meg – a környezettudatosságra nevelést célul tűzve – ÖKOLIMPIA elnevezésű, egész napos környezetvédelmi és egészségnevelési vetélkedőjét. 10 állomáson kellett a résztevő Fehérvári iskolák csapatainak bizonyítani felkészültségüket.

A Gaja Egyesületnél környezetvédelmi totó, energiahatékonysági bemutató várta a résztvevőket. A kérdések nem voltak könnyűek, alaposan át kellett gondolni, számolni a helyesnek vélt válaszokat. A víz- és energiatakarékosság köré csoportosultak a feladatok, bizony gyorsan kellett kigondolni a helyes választ, hogy ne kelljen várakoztatni a következő csapatot. A fiatalok meglepően felkészültnek mutatkoztak megörvendeztetve a szervezőket és a tanárokat egyaránt.

2014. október 10. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Alcoa Foundation