Szépítő tájsebészet – búcsú 243 köbméter szeméttől!

Székesfehérvár – Befejeződött a tavalyi tájsebészeti program. A szervezők megköszönték a résztvevők munkáját. Az oklevél mellé beharangozó járt, az idén is szükség lesz rájuk.

2011. január 20. · gaja · Nincs hozzászólás
Címke:  · Kategória: Sajtó, TÁJSEBÉSZET

FMH: Gesztus a névadónak

Szerző: (tt)
Fotó: Nagy Norbert

A Gaja medrét tisztították a környezetvédők

Akár az Amazonas medencéjében is készülhetett volna a felvétel

A Gaja Környezetvédő Egyesület aktivistái tegnap a patak városi szakaszának medrét tisztították – mint ahogyan azt képviseletükben Varga Gábor említette, ezzel mintegy gesztust tettek a névadójuk felé.

Szfv-i Napilap: Közös munkával tűnnek el az illegális szemétlerakók

Megjelenés dátuma: 2008. július 10.
Szerző: http://www.szekesfehervarinapilap.hu/

Székesfehérvár Önkormányzata a Gaja Környezetvédő Egyesülettel közösen nyújtott bepályázatot a Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium kiírására, ami az illegális hulladéklerakók felszámolását ösztönzi – írja a hír6.hu.

2008. július 10. · komi · Nincs hozzászólás

FMH: Előkerült hulladékaink

Megjelenés dátuma: 2008. február 27.

Hó híján a legtöbb talajközeli fehérség a sok mű-anyag zacskóból, papírból áll. A tavaszelő a nagy rádöbbenések ideje: nagyon sok a hulladék körülöttünk. A tájsebészek egy részét felszámolták, a legutóbbi akció eredményei tegnap derültek ki.

2008. február 27. · komi · Nincs hozzászólás