Maroshegyi Böndörödő

A Maroshegyi Böndörödő immáron hetedik alkalommal került megrendezésre október 4-én, szombaton Székesfehérváron. Az érdeklődőket különböző színes programok várták a Gárdonyi Géza Művelődési Ház előtti téren. Volt főzőverseny, családi vetélkedők, szórakoztató színpadi programok, mesemondó gyerekek, szüreti felvonulás, népművészeti és iparművészeti vásár, kézműves foglalkozások, játszoda, madárijesztő tárlat, mustkóstolás és sok egyéb más színes program.

A Gaja Egyesület is vendége volt a rendezvénynek. Számtalan szolgáltatással, kiadványokkal, környezeti tanácsadással vártuk az érdeklődőket. Sokan vették igénybe az ingyenes vízvizsgálatot, kedvelt volt az ökológiai lábnyomszámítás, ahol szembesültek a látogatók életmódjuk környezetre gyakorolt hatásával.

2014. október 14. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Program archívum