CIVIL NAP 2016.

Szeptember 17-én szombaton ismét megrendezésre került a Székesfehérvári Civil Nap. Közel harminc Egyesület mutatkozott be interaktív eszközök felhasználásával. A cél nem titkoltan az volt, hogy a város lakossága közelebbről is megismerhesse tevékenységüket. Mindezek mellet a civil szervezetek is lehetőséget kaptak az egymással való kapcsolatépítésre. A Gaja Egyesület ökológiai lábnyom számítások által ismerhette meg az egyes látogatók életvezetési szokásait. Az értékelés során lehetőség adódott felhívni a figyelmet a fenntartható életmód fontosságára. A vízvizsgálatok által pedig ismereteket adtunk át az ásott és fúrt vizének állapotáról. A standunkon megújuló energiás bemutatók, szelektív hulladékgyűjtést népszerűsítő játékok, valamint szakkiadványok egyaránt helyet kaptak.

2016. szeptember 19. · gaja · Nincs hozzászólás
Kategória: Program archívum