Globalizáció Light Turné – 2010.07.25-26. Velence

Globalizáció Light Turné - Velence - Kardos H. János gyerekkoncertjeSzámunkra is érdekes volt talán, hogy Velencén egy alkalomra kiléptünk a saját köntösünkből és gyerekek számára próbáltuk átültetni a programunkat. Voltak félelmeink, de végül olyan jól sikerült a program, hogy már tervben van egy pályázat, aminek keretében jövő nyáron több gyerektábort is zöldíteni fogunk. A videók és képek magukért beszélnek, megtiszteltetés volt számunkra Levente Péterrel együtt dolgozni. Kardos Janó koncertje is nagyon jól sikerült, talán itt volt az első hely, ahol nem kérték a Szalay Évát. 🙂

2010. július 30. · gaja · Nincs hozzászólás
Címke: , , , ,  · Kategória: Globalizáció Light Turné, Projektek

7 nap: Sikeres volt az Útilapu tábor

Négy ország fiataljai dolgoztak együtt két hétig a hagyományos Útilapu táborban. A magyarok mellett német, lengyel és jordán diákok táboroztak Székesfehérváron.

A Sóstón elszaporodott, nem őshonos ezüstfákat ritkították

FMH: Harc a természetért

Megjelenés dátuma: 2009. július 16.
Szerző: (tbs)
Fotó: Szabó László

Az ifjú környezetvédők nagy erőkkel dolgoznak a tisztáson

Hamzeh Aldahash és Bartosz Szpak tapasztalt önkéntes

Idén már hatodik alkalommal szervezte meg a Gaja Környezetvédő Egyesület az Útilapu elnevezésű táborát. A magyar önkéntesek mellet külföldiek is segítenek.

2009. július 16. · komi · Nincs hozzászólás

Útilapu Tábor 2009.

A 2009. július 6-án kezdődött hagyományos Útilapu táborban az idén négy ország fiataljai dolgoznak együtt. A magyarokon kívül német, lengyel és jordán diákok táboroznak együtt Székesfehérváron.

2009. július 15. · komi · Nincs hozzászólás
Címke:  · Kategória: Projektek

KJF Rádió: Útilapu tábor a környezetvédelemért

Megjelenés dátuma: 2009. 07. 10. 16:59
Szerző: Kocsis Noémi, Zsohár Melinda

A Gaja Környezetvédő Egyesület idén hatodik alkalommal rendezte meg az Útilapu tábort. Az eseményre a magyar önkéntesek mellé külföldiek is érkeztek Székesfehérvárra-tudtuk meg Vajgerné Bőhm Erika táborvezetőtől. A táborvezető elmondta, a külföldi diákok ellátását a Gaja Egyesület biztosítja. Az egyesület a környezetvédelem fontosságára hívja fel a figyelmet plakátok és előadások segítségével.

2009. július 10. · komi · Nincs hozzászólás

FMH: Útilaput kötöttek

Megjelenés dátuma: 2008. augusztus 14.
Szerző: Bokros Judit

ÖNKÉNTESSÉG A MUNKÁÉRT SZÁLLÁS, ELLÁTÁS ÉS KIRÁNDULÁS JÁR

A hőség ellenére kitartó fiatalok tevékenykednek a Sóstó természetvédelmi területen, ahol azolajfákat ritkítják. Köztük vannak az útilapu hálózat önkéntesei.

2008. augusztus 14. · komi · Nincs hozzászólás

7 nap: Táborozni jó! Vakáció! – de hol? (részlet a cikkből)

Megjelenés dátuma: 2008. június 14.
Szerző: HOCK TAMÁS

Hetedik alkalommal rendezik meg idén Székesfehérváron az Útilapu tábort augusztus 3-a és 17-e között. Az Útilapu Hálózat a Service Civil International humanitárius célú, önkéntes munkát szervező nemzetközi egyesület magyarországi tagszervezete. Az 1920-baSzékesfehérvár Önkormányzata a Gaja Környezetvédő Egyesülettel közösen nyújtott be pályázatot a Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium kiírására, ami az illegális hulladéklerakók felszámolását ösztönzi – írja a Hír6.hu.nkéntes munkát végeznek.

2008. június 14. · komi · Nincs hozzászólás